O nas

Nazywam się Natalia Różalska, w 2016 roku założyłam salon Rose Nails (nazwa pochodzi od mojego nazwiska więc jest szczególnie bliska memu sercu) zajmujący się stylizacją paznokci. Poprzez rozwój i chęć wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek w listopadzie 2021 salon przeniósł się do parokrotnie większego lokalu pod tym samym adresem i zmienił nazwę na „Rose Place” oraz stopniowo zaczął poszerzać wachlarz swoich usług i kadrę specjalistek w branży beauty. 

Moja praca to moja pasja, dokładam wszelkich starań aby dbać o najdrobniejszy szczegół w salonie, bo czerpie z tego ogromną satysfakcję, aby jak najlepiej ugościć nasze Klientki.

Nieustannie dbam o rozwój zarówno swój, jak i salonu, wdrażamy nowe usługi, dlatego w między czasie studiuję kosmetologię, specjalność: medycyna estetyczna z trychologią.

« z 3 »

Klaudia jest naszą Starszą Stylistką paznokci, ukończyła kursy z zakresu stylizacji paznokci, a od września 2021 wdraża swoją wiedzę w życie podczas pracy w Rose Place.

W między czasie ukończyła półroczną Szkołę Stylizacji Paznokci „Nail Academy” u Anny Gorońskiej. 

A następnie pogłębiała i nadal pogłębia swoją wiedzę z zakresu podologii, bo tak jak sama mówi, stopy to jej pasja i kocha to, że może pomóc swoim klientkom.

Anżelika ukończyła studia licencjacie na kierunku „kosmetologia”, a listopada 2022 dołączyła do Rose Place jako stylistka paznokci.

Świetnie też sobie radzi jako operator naszego pogromcy celulitu!

Ola dołączyła do naszego zespołu od lutego 2023 jako Starsza Stylistka paznokci oraz Stylistka oprawy oczu (lifting rzęs, henna i laminacja brwi).

Parę słów od Oli:

„Hej! Jestem Ola, stylizacją paznokci zajmuje się już 6 lat- a mówiłam kiedyś, że nigdy tego nie będę robić, bo nie mam takiej cierpliwości… 
Zaczęłam od koleżanek, później możliwość pracy w tym zawodzie dała mi okazje do rozwijania się pod okiem najlepszych instruktorów. 
Brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach ciagle podwyższając swoje kwalifikacje. 
Skończyłam studia w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji na kierunku: kosmetologia.
Uwielbiam prace z żelem, ale moją pasją nie tylko są paznokcie – również wykonuję henne pudrową brwi i lifting rzęs. 

Moimi największymi osiągnięciami jest wygrana w mistrzostwach Nailympia Competitions w Londynie – zajęcie 1 miejsca w kategorii „Poster Manicure” gdzie wykonywany był manicure hybrydowy oraz zajęcie 1 miejsca w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego, gdzie zdobyłam tytuł Stylistka Paznokci Roku 2020.

Aczkolwiek myślę, że zostanie mamą od września 2021r jest moją największą i najważniejszą nagrodą. 
Po macierzyńskim wracam do zawodu i jestem w pełni gotowa, aby Was poznać i zająć się waszymi paznokciami 🙂”

« z 2 »

Nasze wnętrza

Something is wrong.
Instagram token error.

_roseplace_

Follow
Load More